חנות

חלקי חילוף ואביזרים למקררים – מהיבואן לצרכן

המקרר הוא אחד ממכשירי החשמל החשובים בבית. הוא מקרר את האוכל והמשקאות שלנו זמן רב ושומר על טריותם. שיגרת היום שלנו יכול להיהרס כשהמקרר שלנו מתקלקל.

המקרר פועל ללא הפסקה 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. לכן חשוב לרכוש מקררים בעלי שם כגון: Bosch, Siemens , Samsung, LG ,הם באיכות גבוהה, למרבה הצער, אף מכשיר אינו עמיד לנצח בפני בלאי, נזק או אפילו שביר. חלקים שעובדים בקביעות, כגון התרמוסטט או אטם הדלת ,מאוורר, עלולים להתקלקל לעתים קרובות יותר. כדי לתקן את הבעיות הקלות הללו במקרר שלך, ניתן למצוא את חלקי החילוף הנכונים למקרר באתר היבואן לצרכן. באתר שלנו אתם יכולים לאתר את רוב סוגי החלפים כגון: דלתות,צירים,כרטיסים,חלקי פלסטיקים,מאווררים,כרטיסים אנו מומחים באיתור כל סוגי החלפים הזמינו עכשיו באתר.

מחירי חלקי חילוף למקררים:

ישנם סוגים רבים ושונים של מקררים. לרבים יש שני תאים שונים ואפילו 4 תאים, יש לנו את כל חלקי החילוף הדרושים למקררים דלת על דלת,מקרר מקפיא תחתון וחלפים לכל סוגי המותגים המשווקים בישראל.

דגמי חלקי חילוף למקררים:

כדי למצוא את החלקים הנכונים למקרר שלכם באתר האינטרנט שלנו, עלכם לחפש לפי מספר הדגם של המקרר שלכם. מספר הדגם הוא בדרך כלל שילוב של מספרים ואותיות, לעתים קרובות נמצא בתוך המקרר שלכם או בגב המקרר. לאחר מציאת מספר הדגם שלכם, תוכלו למצוא בקלות את חלקי המקרר הנכונים שאתם צריך על ידי בחירת המותג ומספר הדגם שלכם בשורת החיפוש בצד ימין .

אנחנו יודעים עד כמה המקרר שלכם חשוב לבית שלכם ואנחנו עובדים קשה כדי לעזור לכם. אם אתם מתקשים למצוא את החלק שאתם מחפשים, תוכלו ליצור איתנו קשר ולקבל עזרה.

בנוסף אנו מספקים אפשרות לקבלת שירותי תיקונים ברוב חלקי הארץ,שאלו את נציג השירות.

לדוגמה, באתר שלנו תוכלו למצוא חלקי חילוף למותגים הבאים.
חלפים למקרר סמסונג.
חלפים למקררר אמנה.
חלפים למקרר בוש.
חלפים למקרר סימנס.
חלפים למקרר LG.
כל סוגי החלפים.